Išplėstinė butų pieška
Kvartalas
Kambarių skaičius
Plotas (kv.m)
Uždaryti

Apie projektą

 

 

 

 

„Santariškių namai" - tai nauja ir moderni mažaaukščių namų gyvenvietė Vilniuje, apsupta Verkių regioninio parko su puikiai išvystyta infrastruktūra.

 

Mažaaukščių namų gyvenvietė įsikūrusi Santariškėse, Verkių parko kaimynystėje yra ideali aplinka vaikų turinčioms ir aktyvų poilsį mėgstančioms šeimoms. Iš čia miesto centrą lengva pasiekti ne tik nuosavu automobiliu, bet ir visuomeniniu transportu. Šalia namų yra viešojo transporto stotelė. Gyvenvietę juosia  2 670 ha dydžio Verkių regioninio parkas, todėl čia negirdėti miesto triukšmo, o oras - visuomet tyras, nes apie 77 proc. parko teritorijos sudaro miškai. Šalia gyvenvietės vingiuoja 6 km ilgio dviračių ir pėsčiųjų takas, netoliese ir slidinėjimo takai.

Gyventojų patogumui kaimynystejė veikia parduotuvė „IKI ekspress", grožio salonas, odontologijos klinika. Didesnius prekybos centrus - „RIMI", „NORFA" ir „IKI" automobiliu iš Santariškių namų galima pasiekti per dešimtį minučių. Tiek pat laiko užtruks kelionė automobiliu iki Jeruzalės ir Baltupių vidurinių mokyklų ir Baltupiuose veikiančių vaikų darželių „Šermukšnėlė" bei „Gintarėlis". Vos už kelių minučių kelio viena didžiausių Vilniaus miesto ligoninių.

 

Plačiau apie „Santariškių namų“ gyvenvietę ir Santariškių rajoną galite sužinoti peržiūrėję „Pinigų karta“ projektą „Mano miestas“ reportažą >>>

Projekto architektas UAB „Eventus Pro“

 

Projekto apdovanojimai

 

2013 metais „Santariškių namai“ tapo ekologiškiausiu gyvenamųjų namų projektu Lietuvoje.

2013 metais projektas „Santariškių namai“ pripažintas geriausiu Lietuvoje konkurse „Darni aplinka“.

Projekto „Santariškių namai“ naujo tipo kotedžai „Mėta“ su atsinaujinančia saulės energija pelnė aukso medalį konkurse „Lietuvos metų gaminys 2012“.

„Santariškių namai" išrinktas geriausiu gyvenamųjų namų projektu Lietuvoje 2009 metais. (LNTPA konkursas "Už darnią plėtrą")

 
 
 

I etapas:

„Spanguolė“ ir „Bruknė“– tai septyni triaukščiai namai, kurių statybai buvo panaudotos pažangiausios technologijos. Architektūrinis gyvenvietės sprendimas, numatantis ne daugiau kaip dvi erdvias laiptines viename name, gyventojus subūrė į nedideles namų bendrijas, nes kiekviename name įrengta ne daugiau kaip 25 butai, o kaimynai pažįsta vieni kitus. Visi butai su erdviais 9 kv. m. ploto balkonais ar terasomis pirmuose namo aukštuose, kuriuose telpa ne tik kūdikio vežimėlis, bet ir stalas su kėdutėmis. Namuose įrengta centrinė kolektorinė miesto šildymo sistema.

 

II etapas

Kotedžai „MĖTA“–  tai naujos kartos mažaaukščiai kotedžai, kuriuose įrengti butai su individualiais įėjimais, terasomis ir privačiais kiemeliais, kurie išsiskiria ne tik savo unikalia vieta šalia Verkių parko, bet ir kokybe.

Daugiabutis „MĖTA 3“– tai išskirtinis mažaaukštis 30 butų namas su mansardiniu aukštu, kuriame įrengti butai su individualiais įėjimais pirmuose aukštuose ar per du aukštus viršutiniuose aukštuose su stogo terasomis, unikalioje Vilniaus vietoje šalia Verkių parko.

 
 
 

III etapas:

Butai „GILĖ“– tai šeši mažaaukščiai mūriniai namai, kurie bus pastatyti kraštiniame gyvenvietės sklype šalia Verkių parko. Daugiabučiuose "Gilės" suprojektuota virš 200 įvairaus ploto nuo 32 iki 82 kv. m išplanavimo butų su balkonais arba erdviomis terasomis pirmuose namo aukštuose.

Namai MIGLĖ“ – individualūs namai šalia Verkių parko, po kurių langus žvelgsite į medžių viršūnes, o sėdėdami lauko terasoje gėrėsitės paukščių čiulbėjimu ir maloniu miško aromatu. "Miglių" gyventojai mėgausis privatumu ir ramybe atokiau nuo triukšmingų gatvių, tačiau kartu juos sups ir puiki infrastruktūra, kuri leis naudotis visais miestietiško gyvenimo privalumais.

Namas ĄŽUOLAS“ - mažaaukštis, trijų aukštų namas, kuris ribojasi su Verkių parku. Name suprojektuoti patogūs ir funkcionalūs nuo 29 iki 76 kv. m ploto butai su balkonais ar erdviomis terasomis į miško pusę. Pirmame aukšte taip pat suprojektuotos komercinės patalpos.